Çimenler

Fiat Çimenler Bayisi olarak - Erzurum ilinde Otomobil sektörünün lider markası Fiat bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Misyonumuz : Satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Yenilenen Fiat modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe güveni sağlamıştır.

Fiat Çimenler bayisi olarak , satış sonrası sağladığı bu güvenle Erzurum ilinin Yakutiye ilçesinde en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur. Fiat Çimenler olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır.
Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Fiat Çimenler olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Erzurum ilinin Yakutiye ilçesinde bulunan Fiat Çimenler, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Çimenler showroomumuza bekliyoruz.